Nou la Spitalul Orășenesc Dr.Valer Russu LUDUS – Serviciul de CARDIOLOGIE în contract cu Casa de Asigurari

Spitalul Orășenesc Dr. Valer Russu LUDUȘ are placerea sa anunte deschiderea de la 10 August 2016 a unui nou serviciu în contract cu Casa de Asigurari Mureș – Cabinetul de Cardiologie.
Consultatiile in specialitatea cardiologie sunt oferite de Dr. Györi László, medic primar cardiolog.
Pacientii cu bilet de trimitere de la medicul de familie beneficiaza de consultatii in regim compensat. Daca este necesar, pacientii pot beneficia de investigatii suplimentare – examenul electrocardiografic, ecografie cardiaca .
Pentru informatii suplimentare și programari va rugam sunati la telefon :
Fix: 0265 / 411 919 ;
Mobil: 0725 929 511 sau direct la registratura ambulatoriului Spitalului Orășenesc Dr. Valer Russu LUDUȘ.